| Georgy090 a întrebat:

Am si eu o pagina...Ce as putea sa fac ca sa creasca numarul de like-uri si persoanele care vorbesc despre asta?

8 răspunsuri:
| protopopicitorescovici a răspuns:

Trebe ca multe persoane sa dea like la poze(cum ar fi prietenii tai)
Postezi o poza intra pe contul tau personal si dati like. De fapt dati like la toate pozele. Si fa-ti mai multe conturi vreo 3-7 conturi ca sa faci schimb de like ca sa cresti si la about talking si la numerul de persoane care au dat like. Iti pun pentru ca si eu am o pagina si sunt in scadere la persoanele care vorbesc despre asta, dar in 2 zile cresc cand postez poze si dau like. Pagina mea are aproape 4 luni si ceva...Si abia am 1.950.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai multi prieteni si i poti ruga sa iti dea like si tot sa aduca vorba despre pg ta prietenilor lor..si tot asa si poate vei deveni mai popularawinking Succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te reeferi la fb nu? rolling on the floor

| Georgy090 explică (pentru anonim_4396):

Dahappy

| BLOOOOOOONDI a răspuns (pentru anonim_4396):

Da la asta se refera

| ARF a răspuns:

1. Aduna multe admine

2. Roaga-i pe prietenii tai sa te ajute.

3. Posteaza foarte multe poze care sa fie cat mai originale

4. Roaga celelate pagini sa iti faca publicitate sau prietenii.

5. Fi activa pe pag. ta, fa jocuri, concursuri, poze, etc.

6. Distribuie pag. pe profilul tau de fb

7. Participa la concursuriile paginilor in care primesti publicitate si incearca sa catigi.

| Anonim693 a răspuns:

Încearcă aici. Aduc like-uri la orice poză, postare sau pagină chiar și pe youtube. --> www.crescpagini.com

| AlexLalaLove a răspuns:

Pai, pentru inceput trebuie sa raspunzi la intrebari..Asa cum facsi eu..Si eu sunt nou :pwinking. MULT SUCCESClove strucklove struck