| mirunaaa96 a întrebat:

Buna TPU! happy. Am si eu o problema destul de dificila. sad. Acuma 2 luni am avut o prietena foarte buna, cu care m`am certat din cauza ca am aflat niste lucruri oribile despre ea x_X si a aflat si mama si nu m`a mai lasat sa vorbesc cu ea. Acuma nu mai am nicio prietena, colegele de clasa sunt foarte retrase, nu iasa afara si in fiecare zi is numa pe calculator, in scoala fetele au deja cate o prietena cu care se inteleg. sad. Ce sa fac.crying? Cum sa-mi fac o prietena cu care sa ies in oras oricand si cu care sa ma pot intelege bine? sad

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiii a răspuns:

* --> Incearcă să-ti faci noi prietene!; x --> creeazăti o nouă viată... Dar cel mai important :-x găseşte`ţi noi prietenee! love struck Cuu caree să teee distrezii! love struck love struck Baftă :*

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

- Un sfat este să fi tu însuţi, nu încerca să te schimbi doar de dragul unei 'viitoare' prietene. Iar dacă vrei să îţi faci o prietenă, ieşi prin parc, oraş, vorbeşte şi cu alte fete din alte clase, poate îţi vei găsi o prietenă bună.

Numai bine.