| adytzu61159 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema ma poate ajuta careva?
Leptopul meu see incalzeste foarte repede si mi se inchide de exemplu!
Daca ma uit la filme mi se inchide dupa 2 ore camasa cceva. Dar daca navighez pe internet dupa 20 de minute se incalzeste foarte tare si mi se inchide si imi merge foarte greu?
Dau fondita promit eu
multumesc TPU...

1 răspuns:
| Simmi a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi ceva..procesoru thinking In al doilea rand nu este indicata vizionarea filmelor si serialelor pentru ca se supraincalzeste si se strica..depinde de laptop