| AndreDy a întrebat:

De ce mi se inchide leptopul dupa vreo 5 minute dupa ce incep sa ma joc la sims3?
La inceput credeam ca e din cauza ca sa incalzeste prea tare dar nu e asa, nu e nici rece gheata dar nici nu e foarte cald, are chiar si suport special sa nu se incalzeasca
Ce poate avea?

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Probabil o defectiune la windows si atata tot.Ai minim de cerinte pe care le suporta jocul?

| Dragotta a răspuns:

Ai laptop prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seteaza ori la joc ori la rezolutie rata-de-refresh la 60 hertzi

| AndreDy explică:

@raluserban27
Nu am laptop prost. E HP-1000euro