| Raducanu123 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu un telefon Nokia 5000 pe care l-am spart[Ecranul]. Care imi poate da un link cu un meniu online sau sa`mi spuna cum sterg o melodie/poza/aplicatie etc.

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Si tu ai Nokia 5000? WoW si eu am unu la care i-am spart ecranul laughing cauta pe net Nokia PC Suite. Este un program prin care poti intra in telefon prin Bluetooth (dinte albastru) sau prin cablul de date si poti sterge sau baga muzica, imagini, filmulete. Tu cum l-ai spart? Eu l-am indoit de nervi ca se blocau jocurile.

| Raducanu123 explică (pentru T7uk):

Lam trantit pe jos de nervi

3 răspunsuri:
| Raducanu123 explică:

Eu m-am enervat si l-am trantit pe jos de nervilaughing

| Raducanu123 explică:

Add mihai_sweet_boy85 sa ma ajuti cu programu ca ma cam batelaughing