| Bulina_4880 a întrebat:

Buna TPU.
Am vorbit cu mama si nu vrea sa audaa ca sa imi faca ziua chiar nu stiu de ce.rolling eyes
Ca nu arunca ea banii pe astaa si alte prostii de genu...si as vrea sa strang eu bani dar...nu stiu cum as putea sa fac asta laughing
Idei?batting eyelashes
Ms. Fundaalove struck

5 răspunsuri:
| Stephsweet a răspuns:

Daca ii tot zici o s o stresezi si va fi nervoasa...atunci iti va da bani(l mine a mers)tongue

| Ariia a răspuns:

Buna!
Asta depinde de cand iti este ziua. Daca este in urmatoarea luna va fi cam greu. Daca este in 2 luni va fi super.iar daca va fi mai incolo perfect. Poti incepe cu confectionara bratarilor pe care dupa le vinzi... poti invata de pe:http://friendship-bracelets.net/
daca nu vrei asta incearca sa iti ajuti super mult familia si ori vei primi bani ori iti vor tine ziua numai pentru ca ai fost de treaba... Sper ca tima fost de ajutor... Funda?

| AlEKiD a răspuns:

Pai ai putea sa faci treburi caznice de ex: sa faci mancare, sa speli masina, si asa cred ca o sat dea maicata ceva bani si mai iti strangi uh din alocatie

| AlEKiD a răspuns:

Funda smug

| Georgy_2604 a răspuns:

Poi cand este ziua ta?, ai putea sa ii ceri in fiecare zi cate o suma de banii si sa o pastrezii, parerea mea.