| mvcxzghjjhgfdsjhgf a întrebat:

Buna TPU
Ar putea un baiat sa strice ziua de nastere unei fete pe care o place.Este un caz cu prietena mea cea mai buna, baiatul care o place a facut in asa fel ca la ziua ei aproape sa nu vie nimeni. Poate din cauza ca ea nu prea e trage atentia.Nustiu ce sa zic.

1 răspuns:
| Vinsieu a răspuns:

Daca "a facut in asa fel ca la ziua ei aproape sa nu vie nimeni", inseamna ca NU o place. Cind iti place cineva, faci totul sa fie multumit, nu invers.