| Georiflame a întrebat:

Are cineva bilantul ( contul de profit si pierderi) firmei Oriflame Romania? am nevoie de el pentru licenta... in seara asta am nevoie de el! poate este cineva pe aici care a mai facut licenta in care i-a cerut bilantul firmei...

1 răspuns:
| Cristina126 a răspuns:

Eu Il am locuiesc in Bucuresti daca esti in Bucuresti locuiesc langa primarie cea din stanga prima til dau cuplacere e al lui fratemiu si nu mai are nev de el am timp sa il dau o luna intreaga