| Gass93sv a întrebat:

Medicina Generala, unde pot sa studiez in afara de Romania? Bulgaria, Ucraina, Italia? Unde se poate studia? ma intereseaza sa-mi iau licenta nu sa invat ceva mi se rupe am nevoie doar de licenta invat eu dupa aia cum am facut si pana acuma.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vad ca esti foarte bun la trolling; de ce sa te mai chinuiesti sa inveti altceva?

Răspuns utilizator avertizat
| TheRealDaniel a răspuns:

Este gresita gandirea ta insa tari din care ai enumerat tu facultati bune se gasesc in Bulgaria si Italia