| AndaLovePurple a întrebat:

Buna TPU as avea si eu nevoie de niste sfaturi.imi place f mult de un baiat si nu stiu ce sa fac. sa ii zic ca il plac? ce sa fac...va rog I NEED HELP

Răspuns Câştigător
| dede_4428 a răspuns:

Buna! happy
Aceasi problema cu care se confrunta unele fete! Eu zic sa incerci asa: prima data incearca sa ii arati ca il placi.Cand il vezi uitat-te adanc in ochii lui, zambeste-i si saluta'l. Daca iti raspunde la gesturi inseamna ca s-ar putea sa te placa.In functie de asta poti vedea daca mai are rost sa ii spui sau nu. big grin
Succes! :*
Sper ca te-ai ajutat.

1 răspuns:
| y2k_1473 a răspuns:

Da zi ca-l placi, in fond ce ai de pierdut?
Daca nu te place, NEXT...