| dyana98dy a întrebat:

as dori sa cumpar un tablou din panza pentru bunici, personalizat. As dori cateva idei/mesaje pe care le-as putea folosi pentru a personaliza tabloul. eu am cateva idei, dar nu sunt suficiente! Multumesc! Funda!

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Am eu o idee pentru ca am facut un astfel de cadou daca te va interesa iti las un link, si desigur daca ai multe poze cu ei : http://www.ideaplaza.ro/cadouri-personalizate/tablou-mozaic.html. Trimiti pozele si ei fac tabloul, sper sa te ajut. Bafta