| Asta mica! a întrebat:

Cum ti-ai personaliza/personalizat propriul jurnal/propria agenda?

Sunt in pana de ideilaughing

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poze cu prietenii, cu vulturi, cu bufnite, cu broscute, fragmente din cantece, poze cu Justin Timberlake, desene personale desi sunt un anti-talent la asa cevahee hee

| l0rre a răspuns:

Culorii, carioci, tatuaje de la gumehee hee
l-am ars pe la colturi, semnaturi, poti sa decupezi niste poze din reviste si sa ti le lipesti. sper ca ti-am fost de folos.

| hiphopbeatz a răspuns:

Taieturi din reviste, poze cu prietenii, versuri, citate, maxime.

pace si succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing fratilor dar ce o dati in sentimente aicilaughing niste prosti cam copilari scuzeca va zic dar mai bine iei un caiet s iti pui toate gandurile acolo si gata numai atatea decupaje...

| saftadragos a răspuns:

Iterzis tuturor