| CatalinWaru a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu o parere sau un sfat sau raspuns. Voi credeti in viziuni? Eu sa fiu sincer va spun ca mereu visez ceva care chiar se intampla. De exemplu am visat acum 3 zile ca ma loveste cineva cu mingea in fata si chiar m-a lovit azi. Si nu numai atat multe vise am avut(viziunii) care s-au intamplat dupa o zi 3 zile 1 saptamana etc. Voi ce credeti despre ce am eu? Ce ma sfatuiti sa fac? Chiar am nevoie de un sfat sau o parere. Celui/Cea care imi da cea mai buna parere sau sfat va primi funda. Astept raspunsurile voastre si va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer cam da.
Si eu visez multe vise, care apoi mi se indeplinesc.
Te pup!

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Si mie mi se intampla sa visez persoane cu care nu am mai vorbit de ani buni si apoi sa ma intalnesc cu ele a doua zi. Se intampla.

| Zoey112 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar nu de foarte multe ori.
Poate ai super puteri, oricum mie mi se pare foarte tare happy

| CatalinWaru explică (pentru Zoey112):

Ms am crezut ca o sa ma luati in ras ca mereu am viziuni

| MCG a răspuns:

Pai poate sa fie si Deja-Vu cum patesc eu, e ceva ce se intampla in subconstientul tau, nu e chiar asa cum crezi! Ai impresia ca ai avut viziunea aia dar e ca si cum ai trai-o a doua oara, ca un Deja-Vu!

| marktheshark a răspuns:

Mi se intampla si mie uneori, nu stiu ce sa zic despre aceste vise dar imi plac