| ieeAlee a întrebat:

am o intrebare : Eu visez lucruri care chiar se intampla de exemplu prietena mea cea mai buna a lovit-o pe o fata la scoala in fata catedrei (era un vis) si dupa 2 zile chiar s-a intamplat! si am mai visat inca 12 vise de genul asta! CE credeti ca inseamna?!?(Scuze n-am stiut ce sa pun la categorie!)

Răspuns Câştigător
| ovidiuru a răspuns:

Asta inseamna 2 lucruri :
1.Este Pubertatea
2.Ai o posibilitate mare sa devii medium
3. Funda

| DaftPunk a răspuns (pentru ovidiuru):

Ba tu esti nebun?
Cum sa fie ma de la pubertate laughing.Nu gandesti?

12 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Inseamna ca:
Ori au fost coincidente, ori ai puteri supranaturale.

Vezi poate castigi la lotowinking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Posibil sa ai un dar sa vezi lucruri care se vor intampla intr-un apropiat viitor..Nu trebuie sa intri in panica, ci sa fii mandra.
Succes si O zi placuta! happy

| cristy3991 a răspuns:

Ia vezi poate visezi si numerele la loto laughing

| Dragoselu12345 a răspuns:

Ia viseaza cine castiga europa league ca ma duc la pariuri sportive!

| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Esti paranormala ca si chiorete laughing

| ieeAlee explică:

AA am uitat sa zic, vorbsc rau de tot in somn, connecte-r are dreptate nimeni nu doarme vara.

| StefyCrina a răspuns:

Stiu senzatia.Si mie mi s-a intamplat de multe ori.Nu inseamna un anumit lucru.De ex noi ce vedem in vise se intampla in realitate, dar sunt unii oameni care daca vad ceva in vise in realitate se intampla exact opusul.Nu toti oameni au acest ''dar'' ca sa zic asa, deci te sfatuiesc sa nu incerci sa convingi lumea deoarece daca nu li se intampla nu te cred. happy

| Alex10Timisoara a răspuns:

Depinde de visuri.Eu de exemplu am visat intr-o seara ca am fumat(nu fumez)si cand m-am trezit am avut o pofta d tigari.Fiecare cu visele lui si eu nu cred ca sunt adevarate

| playin a răspuns:

Inseamna ca esti un medium in devenire:adica o persoana inzestrata cu o putere de a vedea in viitor

| ieeAlee explică (pentru playin):

Stiu ce inseamna medium!