| Ghfdsj a întrebat:

Aş vrea să îmi fac un jurnal. am avut atâtea, dar nu mi-ai plăcut.
1. Ce caiet să folosesc?
2. Cum să-i fac coperta?
3. alte idei.
Mulţumesc.

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Daca vrei poti sa folosesti o agenda, nu neaparat un caiet.

Dar daca vrei, poti folosi un caiet studentesc

2. Poti sa desenezi pe ea, sa lipesti decupaje din reviste, stickere. unele coperti sunt frumoase singure(de ex, sunt unele cu coperti pe care sunt desenati niste tigri dar dungile negre de pe ei sunt din catifea sau ceva de genul)

3.sa nu uiti sa scrii in el?

| Iubibilăă a răspuns:

1. Cumpara orice caiet studentesc;
2. Lipeste pe coperta o poza cu tine.
3. Daca nu vrei o poza cu tine, cumpara un caiet cu ce iti place tie.
4. Pe prima pagina a caietului te descri apoi incepi sa iti scrii in jurnal.
Succes.

| Yasmin875 a răspuns:

Foloseste un caiet studentesc.Pe coperta poti desena ce vrei tu.

| MariaCristinnaa a răspuns:

1 Foloseste orice caiet vrei tu;
2 Poti desena o imima din oja sau poti folosi abtibilduri;
3 Si poti incepe cu intrebarile!
Succes!