| pisi1793 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa ma ajutati in legatura cu ceva. Aveam inainte o colega la prieteni pe facebook, si intr-o zi cand am cautat-o nu imi mai aparea nici numele, nimic.Si nici ea nu ma gaseste pe mine.Cum sa facem? Ce trebuie? Funda.Ms anticipat!

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Pai cand ai cautat`o nu ai gasit`o findca si-a schimbat numele.SIMPLU
Dai linkul adresei tale de facebook si o sa-ti trimita cerere de prieteniewinkingsau invers.
Pa, pa.