| vasy_5562 a întrebat:

Am auzit ca la kaufland se fac angajari pentru studenti cu varsta minima de 16 si as vrea sa imi dati niste informatii despre acest job (program, salariu, ce trebuie sa fac pe acolo ) si ce trebuie sa fac sa ma angajez cu cine sa vorbesc

4 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Ai vazut multi studenti la 16 ani?

| vasy_5562 explică (pentru jeek0):

Esti prost sau prost?

| jeek0 a răspuns (pentru vasy_5562):

Ti se pare ca esti coerent in ce zici? "Am auzit ca la kaufland se fac angajari pentru studenti cu varsta minima de 16" varsta minima de 16. ai vazut multi studenti cu varsta de 16? controleaza-ti limbajul macar, daca esti limitat

| AcidBoy a răspuns:

Te poti angaja pe timp de vara unde doresti, eu iti recomand sa te duci la ghiseul realtii cu clientii si sa te informezi de acolo Funda plz happy