| CiberNetiKanGeL a întrebat:

Buna,TPU! As vrea sa-mi creez o pagina de facebook despre fete gen"Fetele sunt cele mai speciale" sau "Girls rules", etc... Ma puteti ajuta? si daca ati posta si niste statusuri as da fundita+VOT!

4 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Buna,spune-mi cum sa te gasesc pe facebook (adica cum esti scrisa), daca vrei sa fii admina la o pagina de-a mea sau invers, eu sa fiu... vrei?winking

| CiberNetiKanGeL explică (pentru val31989):

Ce pagini ai/administezi pe facebook?

| val31989 a răspuns (pentru CiberNetiKanGeL):

Eu am una facuta de mine, dar nu prea stiu cum /ce trebuie sa faci la ele ca sa fie mai populare sa zic asa big grin(Fragmente de viata se numeste)...

Răspuns utilizator avertizat