| danad a întrebat:

Buna TPU...as vrea sa stiu si eu cum sa fac sa uploadez si eu un film pe youtube sau nuste poze si muzica sa o pun eu...mersi:*

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai videoclipul fa-ti mai intai cont aici:
YOUTUBE - Cont nou http://www.youtube.com/create_account
Apoi -> YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'')

Daca nu ai videoclipul atunci descarca PICASA 3.8 - http://picasa.google.com/thanks.html Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film. Succes!

| danad explică (pentru neluL):

Multumesc!

| neluL a răspuns (pentru danad):

Cu placere !