| Andrei008 a întrebat:

as vrea sa știu si eu, dacă părinții mei au 1.70 respectiv 1.66 eu credeți ca voi ajunge la 1.80-1.85? Acum am 14 ani si 1.66, am făcut baschet 1 an, si voi face innot după examene.Am auzit ca inaltimea se definitiveaza atunci când cresti vreo 10 cm intr-o vara.Eu nu am crescut de anul trecut decât vreo 4-5 cm... înseamnă ca la vara mai voi Înalta?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Eu am facut box si am 1, 85.Parintii mei au exact inaltimea parintilor tai.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?