| lianaiovan a întrebat:

As vrea si eu sa va zic ceva: am gasit un joc care se numeste Plasmamice,dar nimeni nu se joaca. De ce? E urat? Nu cred, de la inceput are 1000000 de branze si tot atatea capsuni. Toti pot avea cate un trib si cine vrea poate strange branze. Ma enerveaza treaba asta: de ce transformice este cel mai populat? DE CE! :'( Vreau sa fie populat si Plasmamice dar nu stiu cum. Scuze ca pun atatea intrebari... Ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu propun sa incepem
"Revolutia Branzei"
Cine se baga? laughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE CE nu strângeţi brânză, oameni buni? Brânză, strângeţi brânză! Brânză ftw! Populaţi plasmamice!

stai ce

| florin5000 a răspuns:

Ia Goat simulator e jocul momentului

| lianaiovan explică (pentru florin5000):

Nu ma refeream la topul jocurilor,ma refeream la topul jocurilor cu soareci, adica Transformice, Proformice, Roformice, Ledformice si altele

| alexuta7235 a răspuns:

Eu zic sa facem asa : care e ro. sa vina numai pe sala ro si facem acolo si ne jucam si cone vr facem numai un trib pentru romani ok? E bine ce am zis? Funda?!

| alexuta7235 a răspuns:

Da-mi likul te rog! si eu zic sa facem asa: ne adunam numai pe sala ro ( /sala ro ) cineva sa faca un trib cu numele de Romania si vor intran numai cei romani happy funda?