| r3Ds a întrebat:

Aseara eram prin cartier si au aparut 2 rromi. M-am speriat si am fugit, caci voiau sa ma bata. Cum pot scapa de ei?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Pai iti iei: un baston telescopic,doua rozete,pistol cu gloante de cauciuc, pistol cu socuri electrice,un tazer, doua cutite, o sabie, un bici, o bomba si inca 1100 de arme happy ce mai aia din the expandables or sa fie amatori.
No bun acum instructiuni : ii bati de-i ia naiba (sau pana ii lasi inconstienti) iar la final ii legi bine de un copac happy.
A doua zi ori fug de tine cand te vad doar ori vin de zece ori mai multi.
Daca prind frica de tine e ok happy, iar daca vin mai multi repeti procedeul ( dar vezi sa ai destui copaci si funie cu care sa-i legi.
Daca nici asa nu merge atunci mai ai trei solutii:
1. repeti procedeul pana scapi de ei.
2. Il chemi pe Chuck Norris sa ii rada de pe fata pamantului.happy
3. Ii impusti pe toti si te muti in Cuba ca acolo nu se fac extradari happy
Sper ca ti-am fost de folos
; 0

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Logic vorbind ai scapat deja de ei fiindca ai fugit.

| j1NNNx a răspuns:

Vorbesti cu un prieten mai mare care ii poate aranja. Nu o sa te mai deranjeze dupa (iti garantez eu)!

| BlackChocolate1 a răspuns:

1.Suni la politie
2.Ii expulzezi in Franta
3.Si...sunt TIGANI, nu rromi

| Iamnotme a răspuns:

Păi, de moment ce ai fugit, nu ai scăpat de ei?

| Winchester308 a răspuns:

De ce sa te bata?

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Sau daca nu esti genul dur, inveti sa alergi tot mai bine si mai bine (politia le poate da o amenda sau sa aresteze cativa dintre ei ceea ce i-ar enerva si mai tare si ar avea ceva personal cu tine )