| andradapop212 a întrebat:

aseara l-am visat pe unchiul meu care a murit de 3 lunisad,era unchiul meu preferat, cu el ma intelegeam cel mai bine, in vis m-am intalnit cu el intr-o casa si desi era mort si in vis, eu vorbeam cu el, ca si cum as vorbi cu spiritele, si era fericit. ce inseamna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate insemna ca ti-a vizitat visul doar ca sa iti spuna ca este fericit acolo unde e acum. ^^ si sa nu mai plangeti cu toti pentru el. Sa fiti fericiti ca este intr-un loc mai bun, si poate voia sa iti transmita faptul ca lacrimile trebuie aratate cand esti bucuros, nu cand esti trist. Probabil vrea doar sa stiti ca este bine, si fericit happy

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Pai zi ce ai vorbit cu el in vis.

| andradapop212 explică (pentru Radu284):

Nu mai stiu, doar ca era fericit