| ElenaaaAdina a întrebat:

Bună TPU, astăzi am cautat, doar de curiozitate întrebări cum ar fi "cum sa te omori" Toate întrebările pe care le-am văzut erau de pe TPU, și din anii 2010-2011-2012, iar după câteva ore, utizatorii sa nu mai pună nici o întrebare și, ultima lor conectare sa fie atunci, deci prin urmare întrebarea mea este: Credeți ca acei oameni chiar s-au omorât după publicarea întrebării? Chiar ma bate curiozitatea aici.

8 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Interesant...
Chiar nu m-am gândit la asta straight face
Poate... chiar ai dreptate sad

| ElenaaaAdina explică (pentru LPCTSTR):

Nu știu. Mi-s-a părut destul de ciudat

| Lioana a răspuns:

Trimite-le mesaj si vezi daca-ti raspund! desi e posibil sa fi dat un mail pe care nu-l folosesc pentru acel cont.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu s-au omorat, fiti seriosi. Si-au facut cont doar sa intrebe o aiureala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ai cauta si tu altfel de intrebari.
"Cum sa fiu iubita de cineva?"
Ce ti-a venit cu omoratul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a omorat nimeni, dar când au vazut ce e pe aici si-au dat seama ca in viata sunt lucruri mult mai rele decat alea care li s-au intamplat lor...
Asa ca au renuntat la gândurile sinucigase si acum traiesc fericiti.Si nici pe TPU nu mai intra, evident.

| ElenaaaAdina explică:

Nu știu. Mi-s-a părut destul de ciudat.

| ElenaaaAdina explică:

Mulțumesc de răspunsuri!