| alexyaf a întrebat:

azi mi-am smuls cu penseta parul inestetic de pe obraz si mi s-a umflat pielea mai jos de obraz.Nu stiu daca sunt alergica sau o fi din cauza smulgerii! asa am patit si saptamana trecuta! ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| OctoberandApril a răspuns:

Nu cred ca esti alergica la pensetahee hee
Mai mult decat sigur e din cauza smulgerii, si cand te pensezi se inflameaza zona.Mai mult decat sigur ai o piele mai sensibila.

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Alergica la ce? daca nu ti-ai dat cu solutii nu iti ramane decat sa fii alergica la metale.
poate sa fie si din cauza smulgerii pentru ca la unele persoane asa se intampla de primele cateva ori