| Iftode_Costina_1990 a întrebat:

Azi o fata (fosta prietena ) mi-a spus ca nu mai putem fi prietene si i-am trimis foarte multe mesaje si ea raspundea cand avea chef, m-a lasat cu seen si m-a enervat super tare, cu toate astea am incercat sa o conving ca nu i-am facut sau zis nimic. A mai facut asa, dar acum a intrecut masura... Acum vreau sa ii scriu ceva ca sa o pot enerva ( o replica buna...e cam banal dar mna ) si sa vad ce scrie ( nu mai am nevoie de prietenia ei )

2 răspunsuri:
| SupMates a răspuns:

Poti spune,, cu prieteni ca tine cine mai are nevoie de dusmani'' sa vezi daca macar ii va pasa.