| piticaa9 a întrebat:

O prietena de a mea s-a suparat pe mine duminica! Ea nu mi-a zis ca s-a suparat pe mine, dar mi-am dat seama pentru ca nu imi mai raspundea si dupa mult timp imi zice "BRB" mai tarziu eu ii zic "Gata" iar ea imi zice "NU PA PA" luni eu ii zic "Ce faci? Ce ai facut la inscriere?" si ea mi-a zis "BRB PA" eu i-am lasat mesaj ca mi-am dat seam ca e suparata pe mine si ca o sa lupt pentru prietenia noastra, iar ea mi-a zis " Daca nu ma lasi inp ace te blochez" pe urma i-am trimis vreo 60 de mesaje de pe telefon sa imi zica pe facebook de ce s-a suparat pe mine si multe te rog. Ieri mi-a dat mesaj pe facebook sa nu ii mai trimit mesaje ca nu are chef de mine, pe urma i-am mai zis sa imi zica de ce s-a suparat si sa imi zica macar atat si mi-a zis sa o las in pace ca nu mai are chef de mine. M-am uitat la conversatia noastra si nimic nu era un motiv sa se supere, ma gandesc ca in acelasi timp i-a zis cineva ceva ca am zis eu dar eu stiu ca nu am zis la nimeni nimic de rau despre ea! Cand o sa intre iar pe facebook vreau sa o pun pe sora mea sa o intrebe de ce s-a suparat, daca nu ii raspunde nici ei vreau sa o mai rog sa o intrebe de ce s-a suparat pe nasa mea care este si matusa ei. Voi ce ziceti sa fac sa o conving sa imi spuna de ce s-a suparat pe mine ca sigur daca as sti de ce as rezolva? Va rog cat mai multe raspunsuri! Dau funda! sad

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Las-o cateva saptamani in pace si in acest timp te vei lamuri ce ai de facut.

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Prietena ta are nevoie de un timp singura. Poate ca nu ai suparat-o tu neaparat cu ceva doar ca cine stie poate ca are nevoie de un timp ca sa fie singura si sa-si aranjeze gandurile si tu nu faci altceva decat sa o stresezi.
Las-o sa se calmeze si comporta-te ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, in cele din urma o sa-ti zica ea de ce este suparata atunci cand se considera pregatita.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai insista atâta, dacă ei nici măcar nu îi pasă. nu o mai căuta, dacă îți e prietenă o să te caute ea.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Las-o in pace pentru ceva timp, nu-i mai da niciun semn, si o sa vezi daca te va cauta sau nu, o sa vezi daca ti-a fost o prietena adevarata sau doar o optiune