| fredenzza a întrebat:

Bună TPU,azi pe la amiază m-a sunat cineva cu numărul +381, nu știam cine e, când am răspuns spunea numai "Halo Halo", și nimic altceva. Nu m-a mai sunat niciodată un număr format numai din 3 cifre, oare cine să fie? Ofer fundă!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să fie cineva care te fraudează cu consum de impulsuri de ajungi să plătești o notă telefonică de mii de lei, pe care îi încasează el cu un roboțel. Așa se întâmplă când răspunzi la cine nu trebuie.