| Andra_Andra_1998 a întrebat:

Ca sa am mulți abonați pe YouTube trebuie sa editez videoclipurile?

3 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Trebuie sa le editezi, dar trebuie sa le faci sa atraga publicul.Sa fie bine filmate, sa aiba un subiect bun, sa fie amuzante sunt multe lucruri care trebuie sa le iei in considerare pentru a avea abonati pe Youtube.

| RoxanaMakeupArtist a răspuns:

Da dar trebuie sa ai si subiecte interesante de abordat. Cum se numeste canalul tau de Youtube?

| UtilizatorAlex a răspuns:

Fă ceva care te pasionează, neapărat. Asta îți va aduce satisfacție și motivație pentru a căuta toate informațiile ca să fii cea mai bună în domeniu. Nu căuta să faci ceva "fiidcă ies bani mulți din asta", ci caută ceva cu care tu rezonezi, cu care te încarci de emoții pozitive, și care face ca atunci când lucrezi timpul să treacă foarte repede fiidcă ești în starea de "flow", de concentrare maximă. Să cauți acel domeniu în care te vei simți așa și dacă vei pune roadele muncii tale pe You Tube, vei avea șanse foarte mari ca să ai mulți abonați. Evident că trebuie să înveți multă editare, ar fi bine să o înveți din pasiune pentru conținutul pe care vrei să îl postezi. Succes și la cât mai mulți abonați! happy