| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Cafeaua ma poate ajuta sa stau treaz pana dimineată?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, dar eu am stat treaza 24 ore recent și nu am băut decât o doza de cola. Și asta are cafeina, cafeaua in cantități mari s-ar putea sa te facă sa te simți rău.

| Freya1 a răspuns:

Poti sa faci asta si fara cafea.Ai grija sa nu iti fie rau de la atata cofeina

| JoookkkeeeRRR explică (pentru Freya1):

Pai as vrea sa stau treaz dar imi este somn si sunt la munca

| Freya1 a răspuns (pentru JoookkkeeeRRR):

Pai mai bine gasesteti o activitate decat sa te infunzi de cofeina

| Caro34 a răspuns:

Fa-i o scurta plimbare in aer curat, cand iti vine somnul, si iti va trece rapid sau fa-i sport! Numai bine!

| JoookkkeeeRRR explică:

Mulțumesc frumos tuturor dintre voi pentru raspunsuri.