| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Când eram în generală, mi-a plăcut de un băiat ce știa că îmi place de el.Acesta, când treceam pe lângă el, se uita fix la mine, chiar dacă era cu colegii sau dacă eu eram cu colegii mei.De asemenea, când era cu iubita pe stradă și treceam pe lângă el, se uita la mine, chiar dacă prietena lui era de față. Asta s-a întâmplat și când m-am dus la liceu, până a terminat liceul, s-a tot uitat la mine de câte ori treceam pe lângă el( dacă într-o zi treceam de 5 ori pe lângă el, de atâtea ori se uita la mine).La fel se întâmplă și acum la facultate.Se uita atent la mine.Ce părere aveți? De ce face asta?

1 răspuns:
| Jus7t a răspuns:

Știe că l-ai plăcut în generală iar în următorii 4-5 ani se uită la tine mereu când treci pe lângă el dar niciodată nu zice nimic, tu nu zici nimic...la fel cum nu v-ați zis nimic atâția ani.
Poate ai și tu sâni buni. Poate te-ar sexa.
Poate arăți bine și te admiră, poate se uită la toate așa.
Poate crede că nu are nicio șansă cu tine. Poate te crede obsedată.
Poate e miop și se uită în altă parte și totul e în capul tău.
Poate bagă droguri și e paranoic să nu lucrezi pentru poliție iar lui i se mai zice Heisenberg.