| Șevval a întrebat:

Când vrei să te angajezi într-un muzeu pe postul de supraveghetor și primești vreo 4 legi și alte materiale de învățat, întrebarea mea este dacă trebuie să învăț toată legea sau doar partea care se referă la atribuțiile mele, ar trebui învățat tot aici mă refer la acele articole care fac referire la conducerea, administrarea muzeului etc?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da.

| Vântulalb a răspuns:

Daca nu trebuia sa inveti TOTUL crezi ca ti le mai dadea pe toate?