| PerfectLife a întrebat:

Buna,TPU! Care este cel mai rau lucru care vi s-a intamplat si nu il veti putea uita toata viata?

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pierderea părinților!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pfff.cel mai urat lucru..se intampla momentan.
trebuie sa imi mint mama, ea fiind plecata la o nepoata, fratele meu a ramas singur, este destul de mare dar este si bolnav, dupa ce a plecat mama, fratele a intampinat iar probleme de sanatate si l-am internat, acum el este in spital, si suntem nevoiti sa o mintim pentru a o protejastraight face nu am mintit asa de mult mai ales pe MAMAstraight face ma simt vinovata si mi se pare cel mai urat lucru pe care il fac, dar o fac sa o protejez, mai ales ca a avut si ea probleme de sanatate.
O primavara frumoasa sa aihappy

| PerfectLife explică (pentru caramela):

Nu ma asteptam la raspunsuri atat de triste... sper ca fratele tau sa isi revina cat mai repede.

| caramela a răspuns (pentru PerfectLife):

Este bine, dar faptul ca trebuie sa o mint de fiecare data cand ma suna, e ceva peste puterea mea si ma depaseste, dar am zis, o fac pentru a scuti-o pe mama de un eventual soc, stiu cum reactioneaza in astfel de situatii.e greu sa fii mamastraight face e spre bine si iti multumesc!

| molocemarius a răspuns (pentru caramela):

Imi pare foarte rau pentru tine.

| caramela a răspuns (pentru molocemarius):

Asta e..stiu ca e rau ce fac si ca o mint, dar daca ar fi fost ceva mai rau cu fratele meu, as fi sunat-o si as fi chemat-o, dar am asteptat diagnosticul medicului si asa am hotarat ca toti din familie sa o mintim.
O primavara frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in clasele primare am avut o invatatoare care dadea in mine, si anul trecut am avut o experienta mai putin placuta la locul de munca, care am zis ca nu o sa se mai repete niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierderea bunicilor la o varsta frageda.

Răspuns utilizator avertizat
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Ca sunt barfita de cea care mi-a fost cea mai buna pretena.Si ca am luat 6 la franceza.De obicei luam 9 sau 10.

| 7 a răspuns:

Lipsa tatalui in viata mea si apoi moartea lui! etc...

| spyman a răspuns:

Mi-a murit cea mai buna prietena sad.

| Gabitza11 a răspuns (pentru spyman):

OOOO, imi pare rau... Va cunosteati de mult?

| spyman a răspuns (pentru Gabitza11):

De la gradinita si acum sunt a 6-a

| UdnasTrebor a răspuns:

Salut! Cel mai rau lucru care mi s-a intamplat a fost sa cad intr-un canal in timp ce savuram o inghetata.Acest eveniment mi-a marcat viata.

| IonelaDY a răspuns:

Cel mai rău lucru care mi s-a întâmplat şi nu îl voi uita toată viaţa a fost moartea bunicii mele din partea tatei în urmă cu trei ani, ţineam foarte mult la ea.

| Gabitza11 a răspuns:

Cred ca cel mai rau lucru care mi s a intamplat in viata mea a fost sa fiu injunghiata pe la spate (la figurat) de cea pe care o credeam cea mai buna prietena. La tine care a fost cel mai rau lucru?

| PerfectLife explică (pentru Gabitza11):

Am avut parte de multe lucruri rele, dar nu le-am dat importanta insa nu mi s-a intamplat ceva atat de rau incat sa ma marcheze si sper nici sa nu se intample.

| AdelinaSociu a răspuns:

Sa se desparta de mine fara nici un motiv,:'(!

| alexandrarusu a răspuns:

Faptul că am fost minţită şi inşelată

| Sebastianciel a răspuns:

Hmm sa fiu sincer... Sami moara ambi parinti si fratele mai mare cam atat big grin
Salut