| 3ntzz a întrebat:

Care este cel mai tare, fain, misto banc pe care la-ti auzit happy?

Răspuns Câştigător
| Antaury97 a răspuns:

Ce face vlad cand il vede pe seba in baie?

razi!

tongue

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

De ce au oltenii case rotunde?
Ca sa nu-i vorbeasca lumea pe la colturi.

| Narfundo a răspuns:

Cum sa impresionezi o femeie:
-Fa-i complimente, alint-o, iubeste-o, consoleaz-o, protejeaz-o, ia cina cu ea, fa-i cadouri, ascult-o, respect-o, sprijin-o, du-te la capatul pamantului pentru ea...
Cum sa impresionezi un barbat:
-Vino goala...cu o bere

| DroGuleTz a răspuns:

Denisa pleaca de langa ana irina se duce langa ana si ana ii zice acum cine ma mai face sa rad daca a plecat denisa, irina fama sa rad irina zice : RAZI laughing))))))))))))))))))))))rolling on the floor)))))))))))))) sper ca l-ati inteles rolling on the floor)

| CookieșiParty a răspuns:

Cum isi fac temele oltenii?
Le dau de mancare tema vacilor!

Banc:Bula vine la scoala.Doamna:
-unde ti-e tema Bula?
Bula:
-Tata a spus ca ar trebui sa aruncam tema.

Bancbig grinoi moldoveni sunt la un pahar de bere, unu spune:
-Tu de unde esti?
-Din Piatra Neamt!
-Parca erai din Moldova, nu?
-Soacra mea e din moldova, eu sunt din Bacau!
-Parca spuneai ca esti din Moldova, nu-i asa?
-Cine-a spus asta?

Cum escaladeaza un munte Rusii? Isi arunca ciorapi in zapada!

Doua eleve sunt la teatru, una dintre ele spune:
-Ce spui sa mergem afara?
-De ce?
-Ca imi mi-e sete!
-da tu nu ai apa la tine?
-Eu spuneam ca Mircea are apa!
Doamna:
-Liniste!
Elevii:
-Shhhhhhhhhhhhhhh!

Cum patineaza francezii? Cu patinele in cap!

Ce fac copii americanilor in pauza de la scoala? Isi scot cartile pe jos ca sa se joace sania-cartea!

Cand isi fac tema indieni? Dupa ce au fost certati de director!

De ce promit turci dar nu fac promisiunea? Ca au ceva mult mai bun de facut!

Răspuns utilizator avertizat