| Aliendina27 a întrebat:

Care este diferenta de fus orar dintre Bucuresti si Los Angeles?

Răspuns Câştigător
| Lykan a răspuns:

Am aplicatie pe telefon si acuma vad ca era diferenta de fus orar dintre Londra si LA ci nu la si Bucuresti da ai dreptate 10 ore

7 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

Minus 10 ore

| Lykan a răspuns:

Diferenta este de 8 ore daca la noi ora este 12pm la ei este 4 am

| suntserios a răspuns (pentru Lykan):

E de 10 ore

| Lykan a răspuns (pentru suntserios):

Am aplicatie pe telefon si acuma vad ca era diferenta de fus orar dintre Londra si LA ci nu la si Bucuresti da ai dreptate 10 ore

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Sunt 10 ore. Romania: 17:45, Los Angeles: 7:45 happy

| Goia_Aurelian_1997 a răspuns:

Diferenta este : de exemplu acum in Romania este ora 14 :53 si in Los Angeles este ora 04 :53 o diferenta de 14 ore.

| suntserios a răspuns (pentru Goia_Aurelian_1997):

Greu cu matematica asta 14-4 = 14?

| Goia_Aurelian_1997 a răspuns (pentru suntserios):

Orice om greseste am fost grabit am vrut sa te ajut primul!