| bendis92 a întrebat:

Care vi se pare voua ca este cea mai buna carte pe care ati citit-o pana acum si de ce?
P. s. Ce recenzii aveti pentru "Maestrul si margareta" de Bulgakov?

Răspuns Câştigător
| littlebluebutterfly a răspuns:

Nu am citit Maestrul si margareta dar am auzit ca este o carte foarte buna si ca multe personalitati o includ pe lista "cartilor care i-au facut oameni". Mie mi-au placut la nebuie Winnetou si De veghe in lanul de secara si Sa nu ma parasesti.

1 răspuns:
| AG a răspuns:

1. Maestrul si margareta e pe lista mea de "trebuie sa o citesc" asa ca inca nu am o recenzie din pacate.
2. Cea mai buna carte pe care am citit-o pana acum este Portretul lui Dorian Gray de Oscar Wilde. E complexa, frumoasa, cu un mod al povestirii absolut genial. O recomand din suflethappy