| kynleiii a întrebat:

Ce cantaret e preferatul vostru?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lara Fabian, George Michael, Laura Pausini, Michael Jackson, Rihanna, Eminem, Christina Aguilera, Shakira, Pink, Evanescence, Bebe... Iar din Romania: Paula Seling, Ada Milea, Florin Chilian, Luminita Anghel, Dan Balan, Pavel Stratan, Madalina Manole, Nico, Marcel Pavel...
Iar daca ar fi sa aleg doar o singura persoana, as zice "Lara Fabian".

| Malvina24 a răspuns:

Buna Cristina. Mie imi place foarte mult Andra, Xonia, Inna, Andreea Balan, Antonia, Puia, Rihanna, Lady Gaga, imi plac multi dar Andra ii intrece pe toti!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Michael Jackson live forever sad

| kynleiii explică:

Ana Maria

| kynleiii explică:

Care vrea sa fim prieteni? Ziceti-mi si mie cantaretul vostru va rog.

| kynleiii explică:

Multumesc!

| kynleiii explică:

Multumesc din nou!

| kynleiii explică:

Cine imi mai zice? plz

| Led a răspuns:

Solistul de la OneRepublic:Ryan Tedder, e bestial chiar imi place vocea lui:X

| Adyna_2786 a răspuns:

Michael Jackson!
I love you!
You live 4ever in my heart!

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Jesse McCartney love struck

si David Archuleta love struck

| Alex_4373 a răspuns:

Smiley. Dar al tau?