| Craiescu_Razvan_1998 a întrebat:

Buna TPU ce inseamna daca am visat un sarpe rosu am vrut sa 1.plec dar nu am putut dupa aia m-a muscat dar n-am simtit nimic
2.ce inseamna daca visez ninsoare adica eram pe laptop si vedem ca o sa ninga ninsoare cu soare daca m-am exprimat gresit m-am grabit

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!
Conform interpretării viselor:
1. Muşcătura de şarpe în vise semnifică temeri şi îngrijorări ascunse care vă ameninţa. Visul ar putea să vă avertizeze despre ceva din viaţa ta de care nu sunteţi conştient sau care nu a ieşit încă la suprafaţă. Şarpele roşu semnifică tentaţie, păcat, înţelepciune.

2. Ninsoarea reprezintă pierderi, câştiguri necinstite.

Baftă!