| andrutzic a întrebat:

Am visat ca eram prin braila si am vzt un sarpe si mai era un om si la lu-at si la arncat ca a vazut ca mi-era frica(asa era intr-un parca) si dupa ce am iesit din parca am vzt altul care m-am muscat. Eu nu am neamuri acolo dar in vis aveam si m-am dus al ei si o femeie(cunostiinta) nu ia-m vazut fata mi-a supt veninul. Ce inseamna? mi-e frica...straight face

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Stai linistitaa :-J. Visele sunt doar visehappy Nimic adevarat :*.In general cand visezi cu serpi se spune ca este un semn rau pentru ca se zice ca un dusman de-al tau lucreaza impotriva ta happy. Scrie pe net cartea viselor 'sarpe' si vei gasi mai multe rezultate :*