| darius1225 a întrebat:

Buna TPU ce inseamna daca visezi 3 catei mici am visat si ma tot speria Funda

Răspuns Câştigător
| anibanani145 a răspuns:

Inseamna ca dusmani tai se for preface ca sunt prieteni tai. Sper ca te-am ajutat

9 răspunsuri:
| Bogdanys a răspuns:

Cainele = dusman (in vis) ai grija la prietenii de langa tine

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu inseamna nimic. Fiecare subconstient da o semnificatie diferita unui simbol, de aceea multe din dictionarele de vise vor avea explicatii diferite pentru acelasi simbol. Tocmai pentru ca aceste semnificatii sunt date individual de subconstientul si experienta noastra.
Poate ai vazut niste catei pe undeva sau te-ai gandit la catei. Nu ai de ce sa iti fie frica si nu te increde in tot felul de dictionare de vise, pentru ca mai mult te vei stresa.

| Kamiichu a răspuns:

Eu stiu ca inseamna ca ai dusmani cand visezi caini/catei

| ???d?? a răspuns:

Inseamna ca mai ai 3 zile de trait

| anibanani145 a răspuns (pentru ???d??):

Cum poti sa spui asa ceva. gandeste inainte sa scrii si sa dai Raspunde

| ???d?? a răspuns (pentru anibanani145):

3 saptamani atunci...

| anibanani145 a răspuns (pentru ???d??):

Doamne, mare iti este gradina. cum poti spune asa ceva. esti nebun?
Ii spun acestei persoane sa nu se ia dupa persoanele nebune ca tine tongue

| sowhatt a răspuns:

Nu tot ce visezi trebuie interpretat...dar ma rog, uite
http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Caine

| Andreea99009 a răspuns:

Daca visezi un catel semnifica faptul ca vei face cunostinta cu o persoana increzatoare, care iti va fi un prieten loial pentru o perioada lunga de timp. De asemenea, in vis, daca ai incercat sa omori un catel, dar dintr-un motiv oarecare nu ai reusit, sugereaza ca dusmania cu un prieten nu va dura mult.

Mai multe gasesti aici:http://www.visele.ro/dictionar-de-vise.php