| MolnarStefania a întrebat:

Ce înseamnă pentru voi:
-ţigan
-lagăr de exterminare
-sperietoare de elevi
-prietenii nu cred în ceea ce crezi tu
-ţi se spun porecle care te deranjază
-emoticoane
FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| StarElle a răspuns:

-tigan- persoana de etnie diferita
-lagar de exterminare- loc folosit pentru exterminarea tiganilor si a evreilor
-sperietoare de elevi- ceva care sperie elevii
-prietenii nu cred in ceea ce crezi tu- nu toti avem aceeasi opinie si nu toti credem in aceleasi lucruri, dar asta nu inseamna ca nu suntem prieteni
-ti se pun porecle care te deranjeaza- oamenii pot fi uneori atat de gelosi pe anumite calitati pe care le detii incat isi manifesta forma de invidie prin asa numitele porecle deranjante
-emoticoane- mici fete create prin semne folosite pentru a exprima starea (ex: happy fata zambitoare, :* pupic, etc...)

1 răspuns: