| Lovepoison a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la McDonald's?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Una proasta sunt full de chimicale ...si nici nu mai au acelasi gust burger king e mai bun...

| TeoPT a răspuns:

Mie îmi plac și da, știu că nu sunt sănătoase. Dar de două-trei ori pe lună acolo dacă mănânci, n-ai nici pe dracul. Sunt dăunătoare dacă consumi zilnic.

Baftă

| elasexygagica a răspuns:

Sunt super delicioase, mai mereu pap de la eilove struck

| SabbyNightShadow a răspuns:

Mie imi plc la Mc sunt super gustoase produsele, insa trebuie mancate cu atentie

| Karinakari99 a răspuns:

Delicioase,dar nesănătoase.

| anaservic a răspuns:

I'm lovin' it!

| hummer24 a răspuns:

Otrava curata, eu cand vad cate un Mc parca vad o ghena de gunoi laughing

| ryann13 a răspuns:

Nesanatoase

| Manowar a răspuns:

Pai ce sa zic! mai merge sa te duci din ''joi in pasti ''dar nu este o mancare pe care o poti manaca si dupa 1 dupa ce a fost preparata! stiu asta dupa experienta pe care am avut! Conclozia este ca merge sa te duci cu prietenii sau in fuga (daca nu ai mancat ) dar nu mereu! :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy
sunt incredibil de gustoase, dar in acelasi timp si daunatoare.
Se zvoneste ca au tot felul de concentrati pentru a se mentine mereu, pentru a nu putrezi...
Sincer mananc destul de rar, cam o data la o luna, si stiu sa pretuiesc gustul laughing
nu mai spun ca ador cartofii, shake-urile, hamburgerii si salata de pui., Mai nou au si shaorma, si sunt nerabdatoare sa o gust.
Nu ar trebui sa consumam exagerat, pentru ca dauneaza. Asa, de 2-3 ori pe luna e ok sa mancam, daca nu mai rar, ca minebig grin
Dar oricum daca mananci prea des te saturi si nu mai are acelasi gust ca la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, de faaaapt nu e asa. Cine stie ce se iveste, o data daca mananci poate fi ceva expirat, putrezit si...ai pe dracul. La fel ca la orice fast-food happy.

Iti zic ca eu asa am patit. Cand eram mica mancam zilnic si nu aveam nimic. Apoi nu ma mai dus mama vreun an. Prima data cand m-a dus iar am facut o toxiinfectie alimentara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau Chicken McWrap asa cum vor altii tigari.
12 lei? pfff...atata ca n-am bani laughing Si daca as avea, n-as fi asa nebun incat sa-i cheltuiesc pe asa ceva...chiar daca imi place la nebunie sa mananc de la Mc si zic ca as manca intruna, dar tot ti se ia pana la urma.