| LiimeXdx a întrebat:

Ce parere aveti despre Zmenta? big grin

12 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Zmenta..la inceput era amuzant dar acum a intrtat intr.o rutina din care nu mai iese niste videoclipuri lipsite de haz... arata bine dar nu e de ajuns. In schimb Levi i bate pe toti si sneks show doza de h si ceilalti sunt nimicuri sincer

| Musique a răspuns:

Apăi, îi frumos și amuzant.
Mai multe nu cred că are rost să zic.

O zi frumoasă!

| Purgatoriu a răspuns:

Nu mi s-a parut amuzant. Poate nu m-am uitat la un video reusit.

| Crucified a răspuns:

Pârţar nenorocit. Şi-a luat şi el fiţe...

| Crucified a răspuns:

În loc să stea la locul lui, s-a apucat de rap idiot în colaborare cu alt pârţar nenorocit.

| drogh a răspuns:

Are un accent adorabil de ardelean si sunt unele clipuri la care rad cu pofta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un accent penibil, glume pe care numai el le poate intelege si o freza scoasa ca din buda.

| fadnox a răspuns:

Sec

| JeffRider93 a răspuns:

Nu m-am uitat inca la vlogul lui Smenta, dar am auzit ca e destul de reusit;]

| Mihai239 a răspuns:

E naspa m-am uitat si eu

| VanessaLove04 a răspuns:

Foarte tare...sincer...canta si bine