| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre vloggării români Zmenta, Satana, Mikey Hush etc? Îi urmăriti?

19 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pe Zmenta nu-l mai urmaresc,pur si simplu vorbest tampenii,isi bate joc de altii si nu mi se pare nimic amuznt in a gasi pe facebook stari scrie de analfabeti apoi sa le citeasca cu diferite tonuri si apoi sa-i jigneasca pe toti.
Satana l-am urmarit intr-o vreme, dar acum nu prea, m-am saturat de limbajul lui si la jocuri nu ma uit.
Mikey Hush este super, imi plac dozele lui, mai ales cele IT.
Cei mai buni vlogeri sunt Levi si Vlad Coste, parerea mea.

| Musique a răspuns:

Nu mă pasionează.
Mă uit ocazional la Satana sau Levi.
Baftă.

| T0T a răspuns:

Pe Zmenta nu il suport. In fine am mai urmarit putin Satana, Mikey si Tequila. Ma uit foarte rar.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

La Zmenta m-am uitat odată deoarece mi-a propus o colegă.Era un episod în care vorbea el despre Illuminati și, deși la început zicea ceva despre cât de manipulați suntem, uitându-mă printre comentarii am observat că toți fanii lui nu acceptau altă idee decât cea spusă de el.O dovadă mai clară a manipulării nu cred că există.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e singurul exemplu...Multe chestii. Uneori citeste de pe net, si se vede ca citeste si la comentarii, toti ii dau drepate. Eu cred ca aveam singurul comentariu care se vedea si era negativ. Tinerii din ziua de azi sunt manipulabili.

| Doub a răspuns:

Nu. Mie nu imi plac.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Bravo! Nici mie.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu ii urmaresc. Foarte rar ma mai uit la Satana, dar nu mi se pare atat de amuzant

| Sociopat a răspuns:

Nu urmaresc youtuberi romani.

| Ibrahimovic a răspuns:

Dintre cei 3, doar pe Zmenta il urmaresc regulat. Da, imi place. Mi se pare ca e un baiat inteligent si cu simtul umorului. Asta desi este criticat de multi. Dar cine poate mai mult ca el, sa demonstreze.
Si o mai urmaream intr-o perioada pe Tequila, dar pentru mine Zmenta ramane cel mai bun din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu de ce apare așa...
*Îi urmăriți?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum ani de zile am vazut 2 3 videouri a lui zmenta. ma amuza cum facea de rahat pe cocalarii de pe fb cu heroglifele lor, dar nu am mai vazut dupa. restul, habar nu am cine sunt.
oricum, prefer americanii, ca "vlogari", nu romani sau italianii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, cand am timp si imi aduc aminte si ma plictisesc prea rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parere sincera? Target-ul lor = 12-18 ani. Nu mai jos, nu mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zmenta - E blană rău băiatu' ăla, cel mai bun vlogger din toată țara.
Satana - E tare.
Mikey Hash - E ok.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, îi urmăresc pe toți ăștia de vreun an, dar de prin decembrie nu m-am mai uitat la vlogguri aproapoe deloc, dar voi începe să mă uit din nou.

| Katherine20 a răspuns:

Zmenta si Codrin/Satana sunt preferații mei love struck

| AndyAnonim a răspuns:

Da,mie imi plac toti, chiar si eu mi-am facut chanell de youtube, depinde acum de parerea fiecaruia

| maniac5000 a răspuns:

Eu ii urmaresc, urmareste-i si tu, si fati o parere despre ei si dupa poti sa le dai follow! Daca iti palc sau nu!