| Șevval a întrebat:

Bună TPU! Ce poate lucra o persoană care a terminat liceul? Spuneți-mi niște exemple în afară de lucrător în fabrică sau orice alt serviciu în fabrică, în afară de comerț și în afară de curățenie sau call center. Funda!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Agricultura freamătă, îi simți chemarea?

| Emma30555 a răspuns:

Administrator, antrenor de fitness, coafeză, manichiurista, șofer, agent imobiliar, curier, secretara, contabilitate primara, operator facturare, poți lucra într o tipografie, poți fi chiar profesor debutant cu studii medii dar vei fi plătit ca profesor necalificat, cameraman, asistent medical și cred ca mai sunt

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Armata