| xLoveMuzic12 a întrebat:

Ce status pot sa-mi pun la mess?thinking
FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| Rape a răspuns:

-Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme.
-Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste-te de ziua in care am sa prind tupeu!
-Nu ma supar, din contra sunt fericita, ca daca eram un ''nimeni'' nu eram atat de barfita! Castig orice meci, pe scena iti dau scor iar daca o dau in bara am grija sa fie bara-gol.
- Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!
- Dacă te-am iertat odată a fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea.
- Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.
-Bărbaţii ar spune mai puţine minciuni dacă femeile ar pune mai puţine intrebari.
funda?

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Depinde si de starea pe care o ai acum tuhappy
Ai putea pune un status de genu acesta:
Un om este ca o carte... o poţi judeca după nume şi coperta sau după povestea pe care o are.

S-au unul trist, insa totul depinde de cum te simti tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum te simti si ce faci.

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Daca esti pe TPU, DND!