| Danette a întrebat:

Care este cel mai tare status pe care l-ati avut sau l-ati vazut pana acum? Funda:d

4 răspunsuri:
| LoveJames a răspuns:

Puterea celui cu adevărat puternic astfel se manifestă: să ştii că poţi distruge pe cineva, să n-o faci şi acela să nu ştie, invata sa iubesti cand inima ti-e franta, invata sa iubesti cand mintea ti-e pierduta, sa mergi cu capul sus cand soarta ti-este cruda, sa stii s-ajuti p altii cand nimeni nu te ajuta

| ăăăă a răspuns:

Dnd

| ăăăă a răspuns:

Tu tutunezi laughing!

| Danette explică:

Berightback.ai dreaptate. cel mai bun status.laughingthumbs up