| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cind aveam 13 ani am plecat din Romania in America cu parintii si de acuma am uitat si niste cuvinte din limba Romana am vazut ca au aparut multi cintareti care au ajuns cunoscuti si in America peste citeva timp asa vin acasa si as dori sa intreb cam cit costa un bilet la un concert? (ma scuzati daca am facut greseli )

1 răspuns:
| valintinvalic2011 a răspuns:

Asta este facebook alu prietenul meu cel mai bun el mi-a dat parola ca sa pun aciasta intrebare ca el nu prea umbla pe la concerte