| Joker a întrebat:

cine imi poate spune cu ce programe pot face astfel de videouri:

http://www.youtube.com/watch?v=XDxJ1WoY344

Pt ca as vrea sa imi pun si eu pe youtube.As vrea sa imi dati numele la cat mai multe programe ca sigur vor fii triale si in caz ca mi se termina unul sa am altul sa descarc sau daca stiti vreun program gratis fara trial v-as fii recunoscatoare.

Pupicei+fundoi si voturi.;))

2 răspunsuri:
| Joker explică:

Mersi.de raspuns...atunci pentru ce mai exista acest site TPU. daca toti ziceti "cauta pe google"?

| Archangells a răspuns:

laughingmovie maker, e gratis si il ai incorporat in windowstongue altele ar fi videospin, muvee reveal si ce mai gasesti la un google search