| adytzu61159 a întrebat:

Buna TPU cine stie cine face curse din ITALIA spre ROMANIA?
Dar as vrea atunci in saptamana aia cam de pe 19 ca trebuie sa vin urgent si nu stiu cu cine sa vin va rog ajutati-ma'
multumesc!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista un site: www.cumasina.net.
Intra acolo si, ori gasesti pe cineva care a postat deja un anunt, ori postezi tu un anunt si e posibil sa gasesti pe cineva sa te aduca in tara.
Eu am folosit acest site si a functionat foarte bine. E un fel de autostop pe net.

| kiddscream a răspuns:

Am eu pe cineva la bloc care face Romania Italia si Italia Romania...